Uroczystości Dożynkowe w Brodziszowie

W niedzielę 7 września w kościele parafialnym w Brodziszowie odbyła się dziękczynna msza św. dożynkowa, podczas której na ręce Prezesa Zarządu spółki G.A.M. Kluczowa przekazano podziękowania za ufundowanie nowych okien w kościele.

Zgodnie ze swoją misją spółka G.A.M. Kluczowa zarządzająca kopalnią Kluczowa wspiera lokalne inicjatywy i projekty służące mieszkańcom. Jednym z takich projektów była wymiana okien w kościele parafialnym w Brodziszowie. Dzięki wsparciu finansowemu kopalni udało się zrealizować inwestycję już w tym roku.

Zapraszamy do galerii zdjęć


Podczas uroczystości mszy św. dożynkowej, Prezes Zarządu Piotr Michałowski odebrał podziękowania od Proboszcza parafii w Brodziszowie i wyraził satysfakcję z dotychczasowej współpracy ze społecznością lokalną oraz nadzieję na dobre relacje w przyszłości. Dobrosąsiedzkie stosunki
z mieszkańcami i udział w rozwoju lokalnym to priorytety w działalności spółki G.A.M. Kluczowa.
W uroczystości wzięli udział mieszkańcy Brodziszowa i okolicznych miejscowości, przedstawiciele samorządu lokalnego: sołtys Brodziszowa, Przewodniczący Rady Miejskiej i Burmistrz Ząbkowic Śląskich.